معتاد به اسب دوانی بوشهر طوفان روزنامه

معتاد به اسب دوانی: بوشهر طوفان روزنامه انتخابات شبکه های اجتماعی انتخابات ریاست جمهوری روزنامه بامداد جنوب

گت بلاگز اخبار حوادث او شیشه ای و دچار اختلال روانی است ، عامل شلیک به ٧ زن در زنجان بازداشت شد

طی چند روز اخیر، پلیس زنجان در جریان شلیک گلوله ساچمه‌ای و مجروح‌شدن ٧ نفر از بانوان زنجانی و انتقال آنها به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان قرار گرفت.

عامل شلیک به ٧ زن در زنجان بازداشت شد/ او شیشه ای و دچار اختلال روانی است

عبارات مهم : زنجان

طی چند روز اخیر، پلیس زنجان در جریان شلیک گلوله ساچمه ای و مجروح شدن ٧ نفر از بانوان زنجانی و انتقال آنها به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان قرار گرفت.

شهروند نوشت:سردار علی آزادی، فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: « با توجه به اهمیت عنوان و شایعات پخش شده است در اینترنت و سطح شهر زنجان، پلیس بلافاصله جهت به دام انداختن متهم یا متهمان پرونده در دام قانون وارد عمل شد؛ بعد از بررسی و تحقیقات مورد نیاز و با استفاده از شگردهای فنی و تخصصی، در سریع ترین وقت ممکن موفق به شناسایی و دستگیری متهم شد.

متهم که معتاد به موادمخدر شیشه و دارای اختلالات روانی هست، در بازجویی های اولیه پلیس به جرم خود معترف شد. وی با بیان این که این متهم دارای اختلافات خانوادگی بوده هست، زحمت سنی افراد مجروح شده است را ١٨ تا ٣٠ سال ذکرکرد.

او شیشه ای و دچار اختلال روانی است ، عامل شلیک به ٧ زن در زنجان بازداشت شد

وی با بیان این که متهم از درون ماشین و از پشت به سمت این بانوان تیراندازی کرده هست، ادامه داد: «تحقیقات تکمیلی از سوی پلیس آگاهی زنجان ادامه دارد. یکی از دلایل این کار این بوده است که فرد به خاطر مشکلی که با همسرش داشت، تصمیم گرفته بانوان دیگر را مورد اذیت قرار دهد. مجرم در حالی دستگیر شد که تفنگ بادی او در خودرويش قرار داشت و تمام آثار جرمش کشف شد و خود مجرم به تمام جرم هایش اعتراف کرد. همچنین حال مصدومان حاد نبوده و سطحی آسیب دیده اند و چند نفر هم از بیمارستان ترخیص شدند.»

واژه های کلیدی: زنجان | مجروح | بازداشت | تحقیقات | بیمارستان | اختلال روانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs