معتاد به اسب دوانی بوشهر طوفان روزنامه

معتاد به اسب دوانی: بوشهر طوفان روزنامه انتخابات شبکه های اجتماعی انتخابات ریاست جمهوری روزنامه بامداد جنوب

ملکی گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با کم کردن هزارتومانی به قیمت ۴۰ تا ۴۱ هزار تومان به مصرف کننده توزیع می‌شود.

گوشت ارزان شد

گوشت ارزان شد

عبارات مهم : بازار

ملکی گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با کم کردن هزارتومانی به قیمت ۴۰ تا ۴۱ هزار تومان به مصرف کننده توزیع می شود.

علی اصغر ملکی رییس اتحادیه گوشت گوسفندی در گفتگو با گروه تحریریه سایت، از کم کردن هزار تومانی قیمت گوشت در بازار خبر داد و اظهارکرد: اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با قیمت ۳۶ تا ۳۷ هزارتومان به مغازه دار و ۴۰ تا ۴۱ هزار تومان به مشتری عرضه می شود.

گوشت ارزان شد

وی، ازدیاد عرضه دام و اشباع بازار از گوشت های وارداتی را علت مهم کم کردن قیمت اعلام کرد.

ملکی، با اشاره به اینکه قیمت هر کیلو دام زنده ۱۵ هزار و ۵۰۰ تا ۱۶ هزارتومان هست، افزود: با توجه به زیاد کردن عرضه در برابر کم کردن تقاضا، آینده نگری می شود که در هفته آینده مجددا روند نزولی قیمت در بازار ادامه یابد.

ملکی گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با کم کردن هزارتومانی به قیمت ۴۰ تا ۴۱ هزار تومان به مصرف کننده توزیع می‌شود.

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی، ممنوعیت کشتار بره های ماده را علت دیگری مبنی بر جلوگیری از نوسانات بازار گوشت دانست و گفت: با توجه به ذبح بی رویه بره ماده در سال های اخیر، شرکت دامپزشکی کشتار آن را ممنوع اعلام کرد که ادامه این روند ثبات بازار در سال های آتی را به همراه خواهد داشت.

وی، در بخش دیگر سخنان خود از واردات مناسب گوشت وارداتی و توزیع در بازار خبر داد و اذعان کرد: هر کیلو گوشت وارداتی با قیمت ۳۳ هزار تومان توزیع می شود.

واژه های کلیدی: بازار | وارداتی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs