معتاد به اسب دوانی بوشهر طوفان روزنامه

معتاد به اسب دوانی: بوشهر طوفان روزنامه انتخابات شبکه های اجتماعی انتخابات ریاست جمهوری روزنامه بامداد جنوب

گت بلاگز اخبار اجتماعی باید محتوا و معانی مهم اربعین به مردم دنیا معرفی شود / وزیر کشور

وزیر کشور با اشاره به اینکه جهت برگزاری مراسم اربعین تجربه سه سال گذشته را داریم، گفت: امیدواریم امسال مراسم اربعین با شکوه برگزار شده است و ضعف‌های سال‌های قبل

باید محتوا و معانی مهم اربعین به مردم دنیا معرفی شود / وزیر کشور

وزیر کشور: باید محتوا و معانی مهم اربعین به مردم دنیا معرفی شود

عبارات مهم : محتوا

وزیر کشور با اشاره به اینکه جهت برگزاری مراسم اربعین تجربه سه سال گذشته را داریم، گفت: امیدواریم امسال مراسم اربعین با شکوه برگزار شده است و ضعف های سال های قبل در برنامه ریزی ها مدنظر باشد.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز در گردهمایی دست اندرکاران مراسم اربعین حسینی با اشاره به اینکه یک سال است جلسات ستاد مرکزی اربعین مرتب برگزار می شود، اظهار کرد: آقای ذوالفقاری، استانداران و همه دستگاه های اجرایی مرتبط تلاش های زیادی جهت برگزاری این مراسم داشته اند.

باید محتوا و معانی مهم اربعین به مردم دنیا معرفی شود / وزیر کشور

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی اربعین باید نمایان شدن معرفت زائران باشد، افزود: چند سال است که مراسم اربعین در دنیا بازتاب داشته و همه افکار و عقاید و سلایق جهانی را به داوری و قضاوت فرا می خواند. در ظاهر این مراسم این گونه است که عده ای از نقطه ای راه می افتند و در نقطه دیگری مراسمی برگزار می کنند. ما هنگامی که موفق هستیم که محتوا و معنی مراسم اربعین را به مردم دنیا بشناسانیم.

وزیر کشور با اشاره به اینکه ما معتقدیم زمین از حجت خدا خالی نیست، تصریح کرد: ما پیامبر و ائمه را انسان های کامل و حجت خدا می دانیم که الگوی ما جهت طی مسیر به خدا هستند. تفکر و اعمال آنها جهت ما درس است ، بنابراین واکنش‌ها و اعمال ما هم باید در اربعین الگوی مناسبی باشد تا بتوانیم امام حسین (ع) را به جهانیان بشناسانیم. امام حسین(ع) متعلق به همه آزادی خواهان دنیا است.

وزیر کشور با اشاره به اینکه جهت برگزاری مراسم اربعین تجربه سه سال گذشته را داریم، گفت: امیدواریم امسال مراسم اربعین با شکوه برگزار شده است و ضعف‌های سال‌های قبل

رحمانی فضلی ادامه داد: ما باید با ظاهر رفتارمان مراسم اربعین را به یک مانور قدرت، وحدت و انسجام تبدیل کنیم و در نهایت معنای واقعی اربعین یعنی سعادت طلبی انسان را به نمایش بگذاریم. باید نظم، انضباط، اخلاق و انسانیت جهت ما اصل باشد. سایر پرسشها از جمله امنیت، بهداشت یا حمل و نقل جزء ابزار مادی و مورد نیاز اربعین هست، ولی اخلاق و انسانیت و نظم و انضباط اصل است.

وی در آخر خطاب به دست اندرکاران این مراسم اظهار داشت: من شاهد هستم که شما با انگیزه، ایمان، علاقه و جدیت برگزاری مراسم اربعین را پیگیری کرده اید و چون نیت ها خیر است خدا کمک می کند که توفیق حاصل شود.

واژه های کلیدی: محتوا | اربعین | انسانیت | برگزاری | اربعین حسینی | برگزاری مراسم | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs